Сили оборони уразили понад 20 російських танкерів
Сили оборони уразили понад 20 російських танкерів

Сили оборони уразили понад 20 російських танкерів

У ніч на 11 липня підрозділи Сил оборони України завдали ураження плавзасобам РФ в акваторії Азовського моря. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Генштаб.

Так, уражено 21 танкер Російської Федерації. Танкери використовуються для транспортування нафти та нафтопродуктів в обхід міжнародних санкцій, забезпечуючи надходження коштів для фінансування збройної агресії проти України.

Також уражено чотири буксири, два суховантажні судна та земснаряд, які використовуються противником для забезпечення військової логістики, перевезення вантажів і підтримки діяльності портової інфраструктури. Ступінь завданих збитків та результати ураження уточнюються.

«Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на припинення збройної агресії Російської Федерації», – наголошує Генштаб.

Напередодні командир Сил безпілотних систем Роберт Бровді (Мадяр) заявив, що в ніч на 10 липня українські безпілотники уразили 13 суден так званого тіньового флоту Росії на підходах до тимчасово окупованого Криму.

Источник материала
loader