У Зеленського розповіли, навіщо українцям треба витримати карантин
У Зеленського розповіли, навіщо українцям треба витримати карантин

У Зеленського розповіли, навіщо українцям треба витримати карантин

Андрій Єрмак звернувся до українців у Фейсбуці.

Loading...

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак пояснив причини прийняття жорстких обмежувальних заходів під час карантину і закликав українців потерпіти в умовах дискомфорту заради збереження свого життя і здоров’я, і ​​своїх співгромадян, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Ми активно діємо разом з Кабміном, Верховною Радою, обласними і місцевими адміністраціями, міськими головами, зарубіжними партнерами і вітчизняним бізнесом.

Президент Володимир Зеленський щодня бере участь у відеоконференції координаційної ради з протидії поширення коронавірусу COVID-19.

У ці дні президент працює практично цілодобово і без вихідних.

і вкотре демонструє, що для нього цінність людського життя є найвищим пріоритетом”, – зазначив Єрмак.

“Перш за все – працюємо над забезпеченням громадян і лікарень засобами захисту.

За останні три тижні організовано поставки більше десятка мільйонів додаткових захисних масок, десятки апаратів штучної вентиляції легенів, тисячі інших приладів, важливих для лікування ускладнень від цього вірусу.

І робота триває.

У всіх регіонах організовується великий і середній бізнес, який відгукнувся на заклик президента Зеленського допомогти своїй країні”, – написав глава Офісу президента.

“Усвідомлюємо і вирішуємо транспортні проблеми.

Президент звернувся до керівників держадміністрації та керівників міст максимально забезпечити людей пасажирським транспортом.

Якщо люди не можуть залишитися вдома з поважних причин, влада зобов’язана допомогти їм дістатися до роботи, за продуктами або в лікарню.

Серйозну увагу – до транспортування на робочі місця лікарів і працівників об’єктів критичної інфраструктури”, – вважає Єрмак.

“Дбаємо про кожного українського громадянина за кордоном.

За останні 4 дні МЗС і дипломатичні представництва отримали вдвічі більше дзвінків, ніж за попередні два роки роботи.

Спеціальними літаками, поїздами та автобусами повертаємо додому десятки тисяч наших громадян.

Кожен з них проходить обов’язкову медичну перевірку і повинен забезпечити самоізоляцію на два тижні”, – пише Єрмак.

“Ми розуміємо наскільки важливо підтримати найбільш незахищених людей.

Пакет економічних стимулів і рішення про додаткові пенсійні виплати, прийняті Верховною Радою і Кабміном, це лише перший крок.

Потрібно постійно аналізувати ситуацію і щодня допомагати вітчизняній економіці, конкретним людям, які вже страждають через пандемії.

Ми дуже вдячні вітчизняним бізнесменам, які не просто допомагають забезпечити лікарні всім необхідним, а й підтримують найманих працівників навіть в умовах різкого падіння доходів”, – доб вил глава Офісу.

“Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту.

Але цей дискомфорт допомагає зберегти життя і здоров’я.

Якщо хто ще не зрозумів у вирі щоденної статистики і прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян, в особливій зоні ризику літні люди.

Задумайтесь на хвилинку про те, що серед них можуть бути наші з вами батьки”, – зазначив Єрмак.

“Від кожного з нас залежить швидкість поширення вірусу, а потім – здоров’я багатьох людей.

Зрозумійте: жорсткі заходи у всіх країнах потрібні для зменшення пікових навантажень на систему охорони здоров’я.

Не змушуйте лікарів падати на робочих місцях від втоми щоб вирішувати, кого з декількох важких пацієнтів рятувати.

Допоможіть своїй країні – залишайтеся вдома.

Намагайтеся менше безпосередньо контактувати з іншими людьми.

Якщо це неможливо – носіть маску, мийте руки, використовуйте дезінфектор”, – радить Єрмак.

“Ще хочу окремо відзначити самовіддану працю медиків, військових, прикордонників, дипломатів, послів, водіїв, пілотів і всіх, хто допомагає країні.

Звичайно, можна сказати, що вони просто виконують свою роботу.

Але в такі часи – це справжній героїзм.

Ми обов’язково подолаємо це випробування разом і станемо набагато сильнішими!”, – уклав глава Офісу.

У Зеленського розповіли, навіщо українцям треба витримати карантин - Фото 1

Теги за темою
Народна Правда
Джерело матеріала
loader
loader