/http%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2020_05%2F1590487160-1748.jpg)
Легалізація грального бізнесу: у Раді назвали можливу дату голосування
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F32b0d62015e8f20e8a432c82afa7f921.jpg)
Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія сподівається, що законопроект про гральний бізнес буде винесено на голосування через тиждень.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.
Депутат зауважив, що до цього законопроекту надійшло 3,5 тисячі поправок і для їх розгляду необхідно провести кілька засідань профільного комітету.
"Я сподіваюся, що це все ж таки ми винесемо через тиждень вже на голосування і тоді легалізуємо цей бізнес", - сказав Арахамія.
Як повідомляв УНІАН, 16 січня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор (№2285-д).
Законопроектом вводиться виключний перелік видів діяльності у сфері азартних ігор, дозволених в Україні, а саме: організація і проведення азартних ігор у гральних закладах казино, а також через мережу Інтернет; організація і проведення букмекерської діяльності в букмекерських пунктах, а також її проведення через мережу Інтернет; випуск і проведення лотерей; організація і проведення азартних ігор в покер через Інтернет.
18 травня голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що даний законопроект може бути розглянутий на початку червня.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

