/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F6d1b8ab22a554b49a2e416e0e4841b56.jpg)
Зеленський на зустрічі з послами G7 і ЄС обговорив незалежність антикорупційних органів та Нацбанку
У Миколаєві президент Володимир Зеленський зустрівся з послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу, акредитованими в Україні. Сторони обговорили ситуацію довкола Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і Національного антикорупційного бюро. Дискутували і про реалізацію ключових реформ в Україні.
Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.
Глава держави запевнив у незмінності курсу країни і наголосив, що всі процедури відбору членів конкурсних комісій та конкурси на посади очільників САП та НАБУ мають відбуватися згідно з установленою законом процедурою, прозоро та під громадським контролем.
"Як гарант Конституції готовий усіляко захищати й забезпечувати незалежність і прозорість роботи САП, НАБУ, ВАКС. Водночас вимагатиму забезпечення права українських громадян бачити дієву роботу цих органів", – заявив Володимир Зеленський.
Також президент розповів, що приділяє увагу реформуванню банківського сектору, оскільки влада прагне до сталого динамічного розвитку України, створення робочих місць, модернізації інфраструктури, відновлення промислово-виробничої бази, залучення інвестицій.
Крім того, український лідер зауважив, що наполягає на важливості збереження незалежності Національного банку.
"Наразі зусилля уряду та Верховної Ради спрямовані на підтримку економіки в період кризи, залучення інвестицій та модернізацію тих галузей промисловості, у яких Україна зберігає потенціал. Ми зацікавлені в іноземних інвестиціях і працюємо над створенням комфортних умов для роботи інвесторів. Мій пріоритет – системне поліпшення інвестиційного клімату", – наголосив Зеленський.
Наприкінець глава держави зауважив, що підтримка України з боку та ЄС та країн G7 є ключовою і він хоче підтримувати діалог.
"Щоб почути вас та поділитися своїм баченням політичного життя та стратегії подальших перетворень у країні", - пояснив Зеленський.
Нагадаємо:
- Попередній очільник САП Назар Холодницькийнаписав заяву про звільнення минулого місяця.
- Неабияке занепокоєння ключових європейських держав і світового банку викликає процедура обрання його наступника. Робити це має спеціальна комісія. Із сімома з 11 її членів сьогодні вжевизначилася Верховна Рада.
- Одразу три фракції - "Голос", "ЄС" та "Батьківщина" голосували проти, бо наполягають, запропоновані кандидатури "захищають корупціонерів і самі не можуть пояснити походження свого майна".
- Прозоре обрання глави САП - є однією з умов надання Україні 600 мільйонів євро допомоги. І критерієм, через який можуть зупинити безвіз.
Відео Безвіз під загрозою: Україна може втратити право на вільні подорожі через обрання глави САП
Безвіз під загрозою: в Європарламенті застерігають, що Україна може втратити право на вільні подорожі та допомогу ЄС. Все - через ситуацію, що склалася навколо призначення голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Попередній її очільник Назар Холодницький написав заяву про звільнення минулого місяця. І неабияке занепокоєння ключових європейських держав і світового банку викликає процедура обрання його наступника. Робити це має спеціальна комісія. Із сімома з 11 її членів сьогодні вже визначилася Верховна Рада. Одразу три фракції - "Голос", "ЄС" та "Батьківщина" голосували проти. Прозоре обрання глави САП є однією з умов надання Україні 600 мільйонів євро допомоги. І критерієм, через який можуть зупинити безвіз.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F298ede0567ef5d41e99871f0c22d0d1e.jpg)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fbd0c67df1b4d784367fe007c54ef9686.jpg)
Угорський міністр звинуватив ЄС у спробі повалити уряди трьох країн
Протести в Сербії: Євросоюз вимагає дотримання прав громадян
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F4731ba69c6e13b513e40ff8cd82c8d3f.jpg)
Більшість американців не довіряють Трампу в питанні війни РФ проти України
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F53ed061434bb3c2733762e5acfb3fb80.jpg)
Посол ЄС в Україні перед Аляскою: Україна хоче миру, але не за будь-яку ціну
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F5254ff843319aec62047dae07be3aa36.jpg)
Трамп відповів, чи може скоротити війська у Європі, аби вмовити Путіна на мир
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F4318d12e4e348ec09b9c00a127c8e341.jpg)
Ідеальний шлюб розпався: молодша донька Джо Байдена подала на розлучення
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F1c948565aabdc0158707cac87c3f4db1.jpg)