Під час засідання Ради національної безпеки та оборони України 26 лютого був презентований проєкт державної Стратегії деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.
Секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу повідомив, що підготовка цього документу тривала протягом року.
Що саме записано в Стратегії, які кроки будуть виконуватися задля повернення Криму, - поки що залишається таємницею.
Упродовж двох тижнів члени РНБО мають внести свої правки до документа. Після того мають затвердити Стратегію.
Нагадаємо, щороку 26 лютого - День кримського спротиву російській окупації. Сьогодні одразу кілька країн світу вступилися за територіальну цілісність України, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення "Кримської платформи" - переговорного майданчика, метою якого є деокупація Криму. До цієї роботи влада України планує залучити лідерів країн-партнерів. Першим запрошення отримав президент Франції Еммануель Макрон, у французькому МЗС вже привітали ініціативу. Запрошено до "Кримської платформи" і Канаду - тамтешня українська діаспора до річниці окупації Криму закликала уряд посилити тиск на Росію.
Допомагати протистояти агресії Москви сьогодні пообіцяв і президент США Джо Байден. Він наголосив, що Америка ніколи не визнає анексії півострова, і разом з Києвом продовжить працювати над тим, аби притягнути Москву до відповідальності.
Відео Новини України: у річницю окупації Криму декілька країн світу вступились за нашу територіальну цілісність
Світова підтримка у сьому річницю окупації Криму - одразу кілька країн світу вступилися за територіальну цілісність нашої держави. Президент Зеленський підписав Указ про створення "Кримської платформи" - переговорного майданчику, метою якого є деокупація Криму. До цієї роботи влада України планує залучити лідерів країн - партнерів. Першим запрошення отримав президент Франції Емануель Макрон, у французькому МЗС вже привітали ініціативу.
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Ігор Бережанський