/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F82cffddbf476e0c1efe074214f02a5d6.jpg)
Вакцинація в Україні: щеплення від коронавірусу отримали вже майже 93 тисячі людей
Станом на 19 березня 2021 року в Україні від коронавірусу вже щеплено 92 714 осіб.
Про це на своєму офіційному телеграм-каналі повідомило МОЗ.
"10 959 людей щеплено проти COVID-19 за добу 18 березня 2021 року в Україні. 92 714 людей щеплено від початку вакцинальної кампанії, з них отримали 1 дозу – 92 713 людини, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 1 людина", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що щеплення проводилось 210 мобільними бригадами з імунізації. Станом на 18 березня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 290 785 людей.
Кількість щеплень, проведених у регіонах за останню добу:
- Вінницька область – 280 щеплень;
- Волинська область – 410 щеплень;
- Дніпропетровська область – 580 щеплень;
- Донецька область – щеплень;
- Житомирська область – 110 щеплень;
- Закарпатська область – 700 щеплень;
- Запорізька область – 250 щеплень;
- Івано-Франківська область – 569 щеплень;
- Київська область – 640 щеплень;
- Кіровоградська область – 260 щеплень;
- Луганська область – 450 щеплень;
- Львівська область – 610 щеплень;
- м. Київ – 890 щеплень;
- Миколаївська область – 330 щеплень;
- Одеська область – 330 щеплень;
- Полтавська область – 440 щеплень;
- Рівненська область – 250 щеплень;
- Сумська область – 350 щеплень;
- Тернопільська область – 650 щеплень;
- Харківська область – 300 щеплень;
- Херсонська область – 770 щеплень;
- Хмельницька область – 260 щеплень;
- Чернівецька область – 200 щеплень;
- Чернігівська область – 250 щеплень;
- Черкаська область – 500 щеплень.
Варто зазначити, що 16 березня перша українка отримала другу дозу препарату та тим самим завершила процедуру вакцинації від COVID-19.
Відео Новини України: перша людина отримала другу дозу вакцини від коронавірусу
І ми маємо першу українку, яка отримала другу дозу вакцини проти коронавірусу. Нею стала педіатр із Хмельницької області Алла Савичева. Вона працює у центрі первинної медико-санітарної допомоги. Першу дозу жінка отримала півтора місяці тому у Мальдівській республіці. Там вона працювала за контрактом, а напередодні їй вкололи другу дозу препарату "Ковішилд".
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F106184d72da7cdfcaaa899c30c9b473c.jpg)
- Telegram
- Messenger
- Viber
Нагадаємо, 24 лютого в Україні стартувала вакцинація від коронавірусу препаратом індійського виробництва CoviShield за ліцензією компанії AstraZeneca, який 23 лютого прибув до Києва. Першим у країні щепився лікар-анестезіолог із Черкас. Він від початку пандемії працює в реанімації з пацієнтами, хворими на коронавірус.
1 березня від коронавірусу у прямому ефірі вакцинувався міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Очільник МОЗ став першим з чиновників, хто отримав щеплення від COVID-19. 2 березня під час робочої поїздки на Донбас щеплення отримав президент Володимир Зеленський.
4 березня під час ефіру "Право на владу" наживо отримали щепленняпроти коронавірусу зірки та лікарі. Телеканал "1+1" організував вакцинацію спільно з Міністерством охорони здоров'я та фондом ЮНІСЕФ. Подібних публічних щеплень в прямому ефірі донині не робили в жодній країні світу. Серед тих, хто отримав укол - п'ятеро лікарів та стільки ж публічних осіб. Зокрема ведуча ток-шоу "Право на владу" Наталія Мосейчук, співачка Руслана Лижичко та телеведучий Олександр Педан.
Відео Як проходить вакцинація українських політиків найвищого рівня — "Секретні матеріали"
Вакцинація українських політичних VIP-персон триває повним ходом. Про те, як українські чиновники найвищого рангу під телекамерами проходять вакцинацію індійським препаратом - дивіться у сюжеті програми. Повні випуски дивіться на 1+1 video.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F339af0339fb6b1d44c252a528d5d4600.jpg)
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Ірина Загородня

