/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F668ae0fb-dd68-4c50-b20a-35a7261e3ce4.png)
Росія поверне війська до українських кордонів
У Росії планують повернути війська до українських кордонів у рамках підготовки до військових навчань, які заплановані на липень 2021 року.
Про це повідомив Олексій Арестович – радник в українській делегації в Тристоронній контактній групі – в ефірі телеканалу «Україна 24». Спікер ТКГ повідомив, що така ситуація можлива, оскільки наприкінці липня у Росії будуть починати підготовку до проведення військових навчань «Захід-2021». Активна фаза цих російсько-білоруських навчань припадатиме орієнтовно на вересень 2021 року.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F1e05916d-72b4-4c2b-ae55-fcb55e6ea8f1.png)
Крім цього, Олексій Арестович підкреслив, що Росія вивела тільки 30-50% особового складу, однак військова техніка залишилася.
Спікер ТКГ заявляє, що активно перекидати війська РФ розпочне наприкінці липня. Тоді ж Україну, за його словами, чекає та сама ситуація, яка спостерігалася близько двох тижнів тому. Також пан Олексій нагадав, що цим подіям передуватиме зустріч президентів Джо Байдена (США) та Володимира Путіна (Російська Федерація).
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F0ffd27ad-7df7-44d8-989e-61e15654b6c7.png)
Стрічка новин України та світу, новини зі Сходу в нашому Viber!
Відведення військ Росією
Російська Федерація розпочала відведення військ з території тимчасово окупованого Криму. Однак досі не відводяться війська зі східного кордону з Україною в районі Воронезької області. Деталями поділився керівник прикордонної служби України Сергій Дейнеко.
Нагадаємо, що російський міністр Сергій Шойгу анонсував з 23 квітня відведення російських військ. За даними української розвідки, відведення справді було розпочато, але не скрізь. На сьогодні процес запущений тільки на території тимчасово окупованого Криму.
Сергій Дейнеко підкреслює, що скупчення сил противника наразі спостерігається в районі міст Богучар та Воронеж, що неподалік України. Ніякого руху, за словами керівника Державної прикордонної служби, там не спостергіється.
Всі новини України та світу, новини армії в нашому Telegram!
Нагадаємо, раніше портал MY.UA повідомляв, що Зеленський прийняв рішення щодо переговорів з "Л/ДНР".
Також портал MY.UA писав, що президент України Володимир Зеленський прокоментував відведення російських військ від українських територій.
Не пропустіть наші новини на каналі в Twitter та читайте нас у Flipboard

