Михайло Поплавський відкрив у КНУКіМ факультет TikTok: чому навчатимуть тіктокерів?
Михайло Поплавський відкрив у КНУКіМ факультет TikTok: чому навчатимуть тіктокерів?

Михайло Поплавський відкрив у КНУКіМ факультет TikTok: чому навчатимуть тіктокерів?

Михайло Поплавський, ректор Київського національного університету культури і мистецтв урочисто відкрив у структурі навчального закладу новий факультет – Тіктока.

Про це ректор і шоумен оголосив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Який сенс у новому факультеті?

Як написав сам ініціатор ідеї, TikTok - одна з найпопулярніших соціальних мереж серед молоді сьогодні. Поплавський вважає, що саме там фокусується майбутнє медіа-простору, саме ця платформа створює і просуває тренди, вона виховує підлітків, здатних надалі просувати індустрію не тільки інтернет-комунікації, але і всіх пересічних з нею. Наприклад, реклами, SMM, брендингу тощо.

Михайло Поплавський відкрив у КНУКіМ факультет TikTok: чому навчатимуть тіктокерів? - Фото 1
Поплавський відкрив факультет Тіктока в КНУКіМ

"Вперше в Україні та світі, ми відкриваємо Факультет Тікток в Університеті культури! Сьогодні Тікток - це медіафеномен, найпопулярніша соціальна мережа молоді! Моя місія українізувати Тікток, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме нову історію України!",- ось так помпезно Поплавський повідомив про подію в Instagram.

Чому навчатимуть на факультеті?

У мережі вже жартують про те, що студентам заради осягнення секретів ведення блогу в TikTok доведеться платити приблизно тисячу доларів на рік. Саме такий ціновий діапазон практично на всіх спеціальностях університету, і за деякими даними це приносить його ректору 60 мільйонів доходу на рік. Мабуть, мало приносять, раз з'явилася потреба в ще одному, на перший погляд, повністю марному факультеті.

Михайло Поплавський відкрив у КНУКіМ факультет TikTok: чому навчатимуть тіктокерів? - Фото 2
Новий факультет Тіктока виховуватиме просунуту молодь

Але, швидше за все, студентів навчатимуть не тільки тому, як зареєструватися і набрати першу тисячу підпсників, але в цілому SMM-просуванню і веденню особистих або публічних блогів в соціальних мережах, як Facebook і Instagram. Надалі учні можуть займатися побудовою брендингу для медійних особистостей, створенням їх публічного обличчя і підтриманням іміджу в мережі.

Раніше портал MY.UA повідомляв, що їсть Кріштіану Роналду? Колишній шеф-кухар футболіста розкрив секрет чемпіона.

Також ми писали, що Слава Камінська показала, якою була в юності: "Точно до того, як з'явилися гроші".

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Джерело матеріала
Автор статті
Супівська Єлизавета
Супівська Єлизавета
Редактор новин
loader
loader