Симптоми коронавірусу в дітей відрізняються від ознак хвороби у дорослих
Симптоми коронавірусу в дітей відрізняються від ознак хвороби у дорослих

Симптоми коронавірусу в дітей відрізняються від ознак хвороби у дорослих

Згідно з інформацією отоларинголога і кандидата медичних наук Марини Внукової, у дітей симптоми COVID-19 можуть відрізнятися. Як визначити, що ваша дитина захворіла на коронавірус перед зверненням до лікаря?

Подробиці пише видання Clutch, посилаючись на слова лікаря вищої категорії Марини Внукової.

Чим перебіг хвороби у дітей відрізняється від дорослих?

Виявляється, часто діти, заражені COVID-19, не втрачають нюху, незважаючи на те, що цей симптом – один з визначальних у дорослих. Зате з'являється сухий кашель і висока температура, яку важко збити ліками. Бувають болі в животі, тому обов'язково потрібна перевірка хірурга, щоб відразу виключити апендицит.

Симптоми коронавірусу в дітей відрізняються від ознак хвороби у дорослих - Фото 1
Симптоми коронавірусу у дітей: зазвичай нюх не пропадає

Лікування і профілактика дітей така ж, як у всіх. При перших же симптомах, навіть якщо на перший погляд це звичайна застуда, зателефонуйте своєму сімейному лікарю і дотримуйтесь вказівок. Не бажано відразу йти в лікарню, спочатку послухайте порад лікаря по телефону. Звичайно ж, не займайтеся самолікуванням, особливо, коли не бачите прямих симптомів коронавірусу, як втрата нюху.

Не давайте дитині противірусні лікарські препарати або антибіотики, щоб не погіршити стан.

Профілактика і рекомендації для уникнення зараження  

Марина Внукова не порекомендувала нічого нового з того, що кожна людина після тривалого карантину вже добре вивчила. В першу чергу, постійна дезінфекція рук і миття з милом. Якщо немає мила, візьміть спиртовмісний антисептик для рук. Не дозволяйте чіпати голими руками поверхні і речі в людних місцях, торкатися брудними пальцями очей, носа або рота.

Регулярно проводьте прибирання будинку дезінфікуючими засобами, провітрюйте кімнати. У натовпі тримайте дитину близько до себе, не давайте кому-небудь незнайомому тісно спілкуватися або торкатися до неї. Природно, не забувайте про масковий режим на вулиці. Всі ці запобіжні заходи вбережуть вашу дитину від зараження і подальшого лікування, яке може затягнутися.

Раніше портал MY.UA повідомляв, що постковидний синдром: ці симптоми мучать перехворілих ще рік.

Також ми писали, що не палінням єдиним: топ-10 найнебезпечніших щоденних звичок людини.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Джерело матеріала
Автор статті
Супівська Єлизавета
Супівська Єлизавета
Редактор новин
loader
loader