/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F2d5b5a4eabc2800214c9bb633cc16ba2.jpg)
На Сході Україні щодня гине до 100 людей, ще 500 отримують поранення – Зеленський
КИЇВ. 2 червня. УНН. На Сході України щодня гине близько 100 людей, ще від 450 до 500 отримують поранення через російську збройну агресію. Про це під час онлайн-виступу на Міжнародному безпековому форумі GLOBSEC заявив Президент України Володимир Зеленський, передає УНН.
Цитата
“На Харківському напрямку в нас є на сьогодні потужні кроки вперед. На Сході нашої держави дуже складна ситуація: до 100 людей на Сході держави, де росія зібрала всі свої війська на сьогодні, гине щодня. І біля декількох сотень людей – 450-500 людей поранених щодня. Там триває битва за всі наші цінності. Після деокупації Києва та інших областей війна продовжується. Ще сотні сімей не дочекаються близьких”, – зазначив Президент.
Доповнення
Ситуація на Донеччині залишається напруженою, російські окупанти обстрілюють всю лінію фронту – сьогодні загинуло семеро людей, ще 10 дістали поранення різного ступеню тяжкості.

