Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що недалекоглядно відмовлятися від співпраці з «хорошими росіянами», але до кожного випадку потрібно підходити окремо.
Про це Ткаченко заявив в інтерв’ю ВВС News Україна коментуючи кейс Олександра Невзорова, який в 2012 році був довіреною особою російського диктатора Володимира Путіна.
«Але після цього він змінився і впродовж останніх щонайменше п'яти-шести років є запеклим критиком режиму Путіна. Так само і до інших (росіян) потрібно ставитися case by case. Я не бачу тут загрози, це точно не буде масовим явищем. Але безперечно варто враховувати точку зору громадськості», – каже Ткаченко.
Міністр додав, що за його інформацією, Невзоров ще не отримав громадянство України.
На зауваження ВВС, що громадська думка зараз, радше не прихильна до такого способу поводження з «хорошими росіянами», Ткаченко відповів: «Але і відмовлятися від співпраці з ними – як мінімум, недалекоглядно».
- Читайте також: Хороші росіяни існують і не заслуговують на нашу ненависть. Але диявол у деталях
Ткаченко додав, що не підтримав би гіпотетичне надання громадянства російській пропагандистці Марині Овсянніковій: «Тут важливо дивитися на послідовність позиції впродовж багатьох років. Одного жесту мало для того, щоб переконати українське суспільство в послідовності своєї позиції».
Раніше голова Офісу президента Андрій Єрмак висловив думку про те, що Україні треба шукати різні варіанти, як використати «хороших росіян» для боротьби з російською пропагандою. На думку Єрмака, таких людей варто використовувати як медійну зброю.
Фото: Олександр Ткаченко/Facebook