Ілон Маск міг відмовитися від Twitter через війну в Україні
Ілон Маск міг відмовитися від Twitter через війну в Україні

Ілон Маск міг відмовитися від Twitter через війну в Україні

Бізнесмен прийняв рішення скасувати угоду про придбання соцмережі за кілька місяців до відповідної офіційної заяви.

Ілон Маск вирішив «уповільнити» придбання Twitter за 44 мільярди доларів після того, як Росія вдерлася в Україну. В приватних повідомленнях він заявив, що не має сенсу купувати Twitter, «якщо ми йдемо до Третьої світової війни». Про це повідомляє The Insider.

Приватне листування Маска було оприлюднено під час судових слухань щодо угоди Маска про купівлю Twitter. Текстове повідомлення було відправлено 8 травня банкіру Моргану Стенли, який фінансує частину угоди Маска. У цих текстах мільярдер також посилався на майбутню промову президента Росії Володимира Путіна. 9 травня Путін виступив із промовою з нагоди 77-ї річниці перемоги Росії над нацистською Німеччиною, де він назвав рішення Росії вдертися в Україну в лютому «єдиним правильним рішенням» і заявив, що Захід «готується до вторгнення в Росію».

«Сповільнімося на кілька днів. Завтрашня промова Путіна дійсно важлива. Немає сенсу купувати Twitter, якщо ми прямуємо до Третьої світової війни», - зачитав текст повідомлення Маска адвокат Twitter.

Адвокат Маска назвав зачитаний уривок «повною нісенітницею» та запевнив, що це має доказати все листування. Очікується, що повний ланцюжок текстів буде подано до суду наступного тижня.

У липні Маск повідомив Twitter, що офіційно відмовляється від угоди про покупку компанії в листі, в якому стверджувалося, що Twitter неправомірно приховував дані про «ботів» і облікові записи спаму.

Нагадаємо, у березні 2022 року Ілон Маск став власником 9,2% акцій Twitter, пакет акцій міг обійтися бізнесмену майже в $2,9 млрд. Наразі він – найбільший зовнішній акціонер Twitter. За даними ЗМІ, пакет Маска у чотири рази перевищує частку засновника соцмережі Джека Дорсі, який володіє 2,25% акцій компанії. 9 квітня Маск мав стати членом ради директорів Twitter, однак відмовився долучатися до неї.

У травні Маск призупинив угоду про купівлю Twitter через підозру у тому, що у соцмережі наявна величезна кількість спам-акаунтів. 8 липня Маск відмовився від угоди про купівлю платформи, заявивши, що в нормативній заявці Twitter є «оманливі відомості» щодо кількості акаунтів ботів. Twitter заперечив, що Маск запитує інформацію, яка «не існує або вже була надана» і пообіцяв звернутися до суду.

9 липня про підготовку позову проти Ілона Маска повідомив  голова ради директорів компанії Брет Тейлор. У кінці липня Ілон Маск подав зустрічний позов проти Twitter. У ньому він стверджує про шахрайство з боку компанії, порушення контракту та Закону про цінні папери Техасу.

На початку серпня Маск закликав керівництво Twitter до публічних дебатів щодо ботів соцмережі.

Фото: slovoidilo.ua

Теги за темою
війна Ілон Маск Twitter
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader