/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F647219b93aaf7d9ba46bdab60cc1f6b3.jpg)
Зеленський про ймовірну розмову з лідером Китаю: "Підтвердження поки що немає"
Також президент розповів, що Київ передав Пекіну пропозицію долучитися до української формули миру.
Україна запропонувала Китаю взяти участь у реалізації формули миру від президента Зеленського. Пропозицію передавали публічно та дипломатичними каналами.
Про це Володимир Зеленський розповів під час спільного брифінгу з прем'єр-міністром Японії Кішідою Фуміо.
"Китаю ми публічно і дипломатичними каналами передали нашу формулу миру. Запрошуємо взяти участь у цій формулі. Очікуємо відповіді", – сказав глава держави.
Коментуючи можливість телефонної розмови з лідером Китаю Сі Цзіньпіном, Зеленський відповів, що "ніякої конкретики і підтвердження поки що немає".
Нагадаємо, що 20 березня розпочався триденний візит китайського лідера Сі Цзіньпіна до Росії. Сьогодні, 21 березня, відбулися переговори в розширеному складі і підписання офіційних документів.
Також сьогодні диктатор Путін вперше публічно прокоментував "мирний план" Китаю щодо закінчення війни в Україні.
За попередньою інформацією, після цього Сі Цзіньпін планує поговорити з президентом Зеленським.
Читайте також:
- У МЗС Китаю на запитання про постачання зброї Росії заявили, що у всьому "винні США"
- "Сі Цзіньпін приїхав рятувати Путіна": що експерти кажуть про візит лідера КНР до Росії
- КНР відіграватиме "конструктивну роль у просуванні політичного врегулювання українського питання" - Сі Цзіньпін

