![Топ-спільник Януковича, якого судили в Україні, втік до росії: гучні подробиці](https://thumbor.my.ua/4r8V1bBIEDj48g1xh-6IMfn3Db8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2Fa44d0c4432e13bf3a5272e58647a5e9f.jpg)
Топ-спільник Януковича, якого судили в Україні, втік до росії: гучні подробиці
"Регіонал" перебуває у статусі обвинуваченого за низкою статей
Колишній голова фракції "Партії регіонів" у Верховній Раді, екс-депутат Олександр Єфремов, якого в Україні звинувачують у державній зраді, зараз перебуває у москві. Після початку повномасштабного вторгнення рф він виїхав з України через Словаччину.
Про це пишуть журналісти Схем. За їхніми даними, у москві родина Єфремова має апартаменти за $4 млн.
В Офісі генпрокурора повідомили, що Єфремов перебуває у статусі обвинуваченого за низкою статей, але не має запобіжного заходу і в розшук не оголошувався.
Новина доповнюється…
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)