Вранці у п'ятницю, 29 грудня, у Львові було чути кілька вибухів. У цей час у регіоні було оголошено повітряну тривогу через застосування російськими окупантами ударних БПЛА Shahed.
Вибухи у місті підтвердив мер Андрій Садовий на своєму каналі у Telegram близько 4:50. Він попередив, що на підльоті ще дві повітряні цілі.
"Львів. У місті було чути вибух. Ще 2 повітряні цілі на підльоті. Усім залишатися в укриттях!" – йдеться у повідомленні.
Глава Львівської ОВА Максим Козицький заявив, що у Львові працювала ППО. Також, за його словами, вибухи прогриміли у Яворівському районі на Львівщині. Там також працювала ППО.
У Повітряних силах ЗСУ попереджали про рух ударних дронів-камікадзе у бік Львова та Львівщини. Повітряна тривога у цей час була оголошена у більшості західних регіонів.
Доповнюється