У Києві поряд з метро спалахнула BMW
У Києві поряд з метро спалахнула BMW

У Києві поряд з метро спалахнула BMW

На місці працювали пожежники, які оперативно прибули на виклик

У четвер, 7 березня, у Святошинському районі Києва сталася НП — просто посеред проїжджої частини почав горіти легковий автомобіль. Транспортний засіб почав диміти і люди не одразу не зрозуміли, що відбувається.

За попередніми даними у BMW раптово почав горіти мотор. Фото та відео з місця події публікують очевидці у столичних Телеграм-каналах.

Так, біля столичної станції метро "Академмістечко" перехожі помітили клуби щільного сірого диму, який активно поширювався районом. Перелякані перехожі не одразу зрозуміли, що сталося і викликали пожежників.

Як виявилося, на проїжджій частині у легковика почав горіти мотор й саме з-під капота валив густий дим.

Причини та обставини того, що сталося, належить встановити слідству.

За цим фактом проводиться розслідування.

НП сталася біля станції метро "Академмістечко"

Раніше "Телеграф" розповідав про те, що у Києві на Борщагівці сталася масштабна пожежа на шпалерному ринку. Тут почали горіти торгові кіоски, а за кілька хвилин вогонь швидко поширився на сусідні павільйони.

Теги за темою
Київ
Джерело матеріала
loader
loader