Що з'їсти перед сном, щоб краще спалося
Що з'їсти перед сном, щоб краще спалося

Що з'їсти перед сном, щоб краще спалося

Повноцінний сон має важливе значення для загального стану здоров'я. Однак багатьом людям важко висипатися з різних причин. News Bytes розповів про стратегії, які можна використати для покращення сну, зокрема, внести зміни до свого раціону.

Мигдаль

Мигдаль - джерело мелатоніну, який сприяє засинанню. Він також є чудовим джерелом магнію, який може покращити якість сну, знижуючи рівень кортизолу, гормону стресу.

Банани

Банани містять калій і магній, які допомагають розслабити м'язи. Вони також містять триптофан, амінокислоту, яка допомагає виробляти серотонін, що не тільки підвищує настрій, але й допомагає організму регулювати сон.

Ківі

Ківі містять велику кількість серотоніну, який, як ми знаємо, може допомогти вам швидше заснути. Під час дослідження, 24 дорослих людини, які мали проблеми зі сном, з'їдали по дві штучки за годину до відпочинку щовечора протягом місяця. Результати показали, що час, необхідний для засинання, скоротився на 35%.

Молоко

Молоко містить чотири сполуки, що сприяють сну: триптофан, кальцій, вітамін D і мелатонін. Якщо можливо, краще обирайте нежирне, яке є дуже поживним, але водночас низькокалорійним.

Нут

Нут - чудове джерело вітаміну В6 і, звичайно ж, триптофану. Вітамін B6 допомагає організму перетворювати триптофан на серотонін. Також з'ївши тарілку хумусу перед сном, ви можете допомогти своєму організму виробляти мелатонін.

Раніше OBOZ.UA розповідав про те, як положення під час сну впливає на вашу шкіру.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader