Причина для появи прищів: що робити, щоб уникнути висипання на шкірі
Причина для появи прищів: що робити, щоб уникнути висипання на шкірі

Причина для появи прищів: що робити, щоб уникнути висипання на шкірі

Прищі є характерною проблемою зі шкірою у підлітковому віці. Однак, навіть з віком, висипання можуть з’являтись у людей з жирним або чутливим типом шкіри. 

Частково, причиною для цього може бути погане харчування або екологічний фактор. Про які ще збудники для появи прищів ви могли не знати, дізнавались в OBOZ.UA.

Контакт з телефоном 

Мобільний телефон може призводити до висипань на обличчі через контакт з бактеріями, які зазвичай присутні на їх поверхнях. Під час розмови телефоном, ці бактерії можуть переноситися на ваше обличчя, спричиняючи висипання. Щоб запобігти цьому, рекомендується регулярно протирати телефон спиртовими серветками та використовувати навушники під час розмови. 

Невідповідний засіб для догляду за шкірою 

При нанесенні багатошарових засобів на обличчя важливо підібрати продукти з урахуванням потреб вашої шкіри, щоб уникнути висипань. Перед введенням нового продукту у свій догляд за шкірою перевірте реакцію шкіри протягом декількох днів. Якщо у вас чутлива шкіра або схильність до акне, вибирайте продукти відповідно свого типу. 

Макіяж 

Лягаючи спати з макіяжем можна заблокувати пори та сприяти появі прищів. Важливо очистити обличчя перед сном, щоб дозволити епідермісу дихати та самостійно відновлюватися. 

Стрес 

Хоча стрес безпосередньо не спричиняє акне, але гормони стресу можуть посилювати його загострення. Коли ви переживаєте стресові ситуації, ваш організм виробляє хімічні речовини, такі як нейропептиди, які можуть збільшувати ризик появи прищів. Таке запалення з’являється на найбільш жирних ділянках обличчя, таких як Т-зона або підборіддя.

РанішеOBOZ.UA опублікував інформацію, що може допомогти позбавитись від прищів. 

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader
loader