Як залишатись здоровим: трави, які допомагають при поганому травленні
Як залишатись здоровим: трави, які допомагають при поганому травленні

Як залишатись здоровим: трави, які допомагають при поганому травленні

Здорова травна система є життєво важливою для підтримки загального благополуччя. На жаль, сучасний спосіб життя та нездорові харчові звички часто порушують процеси травлення, що призводить до таких проблем, як здуття живота, подразнений кишківник та збільшення ваги. Хоча ліки забезпечують швидке вирішення проблеми, включення натуральних трав, про які розповів News Bytes, у щоденний раціон допоможуть уникнути таких проблем.

Імбир

Імбир, відомий своїми протизапальними, антиоксидантними та заспокійливими властивостями, дуже добре покращує травлення. Він не тільки допомагає виводити токсини, але й полегшує розлади, прибирає гази, нудоту та харчову алергію.

Куркума

Куркума має антимікробні та протизапальні властивості, допомагає зменшити здуття живота, що покращує травлення. До того, куркумін, сполука, що міститься в ній, також може допомогти знизити ризик виникнення шкідливих захворювань, таких як хвороби серця та діабет.

Фенхель

Фенхель полегшує печію, розлад травлення, нудоту і навіть діарею. Його споживання також допомагає нормалізувати рівень цукру в крові, зменшити тягу до солодкого, очистити кров, регулювати кров'яний тиск, покращити зір, зміцнити здоров'я шкіри та сприяти схудненню.

Ромашка

Ромашка є не лише заспокійливим рослинним засобом, але й допомагає зменшити печію та кислотність, покращуючи таким чином травлення. Крім того, вона має властивості, які сприяють загоєнню виразки.

М'ята перцева

Тонізуючі та заспокійливі властивості м'яти роблять її чудовим рослинним засобом для здоров'я травлення. Її споживання полегшує біль у шлунку, розлад травлення, гази, здуття живота і навіть синдром подразненого кишківника (СПК).

Раніше OBOZ.UA розповідав про те, що їсти при розладі травлення.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader