Чому люди плачуть на весіллях
Чому люди плачуть на весіллях

Чому люди плачуть на весіллях

Чому люди плачуть від щастя

Багато людей плачуть, коли щасливі, радісні чи схвильовані – це все позитивні емоції. У дослідженні 2018 року 68% учасників повідомили, що радісна чи позитивна подія змушує їх плакати. Плач від щастя – звичайне явище, і це абсолютно нормально.

Сльози на весіллі теж проста і знайома багатьом емоційна реакція на моменти церемонії. Причини можуть бути різними:

  • Весілля часто наповнені зворушливими моментами, які можуть спричинити сльози. Наприклад, поява нареченої, реакція нареченого, обмін присягами.
  • Традиційні весільні звичаї та ритуали, що символізують любов та глибокі зобов'язання, можуть викликати сильні емоції.
  • На весіллі гості можуть проживати особисті емоції – спогади про своє весілля або, навпаки, розрив близьких стосунків із партнером.

Батьки нареченої можуть плакати через відчуття, що їхня дитина виросла і вони в якомусь сенсі її втрачають. Хоча хтось скаже, що вони лише набувають ще одного члена сім'ї, це не так просто усвідомити.

Брати й сестри теж у певному сенсі можуть відчувати втрату. Друзі можуть плакати або навіть трохи злитися через те, що їхня значущість у житті друга/подруги раптово зменшується. Весілля – це за своєю суттю емоційна подія. Це день, коли дві людини публічно заявляють про свою відданість одна одній в оточенні близьких, тому цілком природно, що емоції загострюються.

Як впоратися зі сльозами

  1. Приймайте свої почуття. Навіщо стримуватись? Це велика подія як для молодят, так і для всіх присутніх. Соромитися немає кого і нема чого.
  2. Використовуйте гумор. Під час весільних тостів іноді не виходить зв'язати два слова через підступні сльози. Якщо відчуваєте, що стаєте занадто емоційними, пожартуйте, згадайте кумедний спогад або просто посмійтеся з ситуації, щоб підняти настрій собі та іншим гостям.
  3. Щоб сльози щастя не починали межувати з істерикою з інших причин, спробуйте повільно та глибоко дихати, заплющити очі та скористайтеся своїми способами повернення у спокійний стан.
  4. Останнє, але найважливіше – запасіться серветками. Сховайте в кишеню чи сумочку хустинку, чи пачку серветок, щоб вчасно можна було промокнути куточки очей.
Теги за темою
Психологія
Джерело матеріала
loader
loader