Трав’яні чаї мають у своєму складі антиоксидантні сполуки, які позитивно впливають на роботу всіх систем організму. Про це повідомляє ТСН, пише agronews.ua.
Імбирний чай здавна використовується у народній медицині для лікування різноманітних захворювань. Напій за регулярного вживання налагоджує процеси травлення, допомагає від здуття живота, нудоти й діареї. Імбирний чай містить протизапальні сполуки, тому знижує запалення у кишківнику.
М’ятний чай може сприяти розслабленню м’язів кишківника, тому допомагає від здуття та газоутворення.
Ромашковий чай має заспокійливий та протизапальний ефект, допомагає від болю в животі та від спазмів шлунку.
Чай з кульбаби. Такий напій використовується для підтримання здоров’я печінки, шлунку та жовчного міхура. Чай має сечогінний ефект, тому допомагає печінці виводити шкідливі речовини й токсини з нашого організму.
Чай із солодки. Ця рослина також має протизапальні речовини у своєму складі, тому напій допомагає від запалення в кишківнику, заспокоює печію, знижує кислотність шлунку.
Чай із корицею. Напій зменшує запалення в організмі, регулює рівень цукру в крові, може допомогти швидше схуднути.
Чай з куркумою має природні антиоксиданти, які захищають організм від вільних радикалів і знижують ризики захворювання на рак.
Зелений чай містить велику кількість антиоксидантів та кофеїну, які позитивно впливають на всі системи організму. Також зелений чай допомагає швидкому схудненню та сповільнює процеси старіння.