Олії для догляду за обличчям можуть відновлювати, повертати сяйво, усувати запалення та зволожувати шкіру. Проте, використовуючи олію за призначенням, варто враховувати свій тип шкіри та яка олія необхідна для вирішення тієї чи іншої проблеми.
Як правильно обрати олію для догляду за обличчя та на який ефект слід чекати від регулярного використання? Про це дізнавались в OBOZ.UA.
Тип шкіри
Шкіра може бути сухого, жирного, нормального, чутливого та комбінованого типу. Для шкіри жирного типу, слід обирати олію з протизапальними властивостями, для комбінованої з антиоксидантами, для сухої з вітамінами, а проблемної — легку олію чайного дерева.
Призначення олії для жирної шкіри
Навіть для житнього типу шкіри, правильно підібрана олія може допомогти зменшити вироблення себуму. Також, вона може допомогти очистити пори, заспокоїти шкіру та запобігти виникненню висипань.
Регулярність використання
Використовувати олію слід один раз на день. Робити це слід під час вечірнього догляду, щоб дати шкірі звикнути до неї. Через деякий час можна збільшити частоту використання до двох на день.
Різновиди олії та їх призначення
- Олія жожоба чудово підходить для збалансування жирної шкіри та містить вітамін Е та формулу проти старіння.
- Арганова олія найкраще підходить для чутливої шкіри, чудово знімає подразнення та заспокоює шкіру, що лущиться.
- Олія авокадо є ідеальним зволожувачем і творить чудеса для сухої шкіри.
- Олія шипшини є потужною силою, що запобігає старінню та ідеально підходить для зрілої шкіри.
РанішеOBOZ.UA опублікував інформацію, про користь олії чайного дерева для шкіри.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.