Що їсти, щоб запобігти сухості шкіри: 5 корисних рекомендацій
Що їсти, щоб запобігти сухості шкіри: 5 корисних рекомендацій

Що їсти, щоб запобігти сухості шкіри: 5 корисних рекомендацій

Суха шкіра втрачає свій естетичний зовнішній вигляд, а також може провокувати такі проблеми як свербіж та лущення. Хоча деякі косметичні процедури та креми, покликані допомагати й боротись з сухістю, важливо також звертати увагу на те, яку їжу ми споживаємо.

Деякі дієти та харчові звички можуть впливати на здатність нашого тіла утримувати вологу, а тому цим фактором не можна нехтувати. Що їсти та пити для підтримки гідрації шкіри, розповіли в Eat This, Not That! 

Пийте багато води 

Якщо ваше тіло недостатньо зволожене, це може призвести до сухості шкіри, оскільки зневоднення може порушувати водний баланс в організмі. Саме тому важливо пити достатню кількість води протягом дня не лише для забезпечення оптимального функціонування клітин, а й для збереження здоров'я шкіри.

Їжте більше риби 

На тиждень людині необхідно споживати близько 230 грамів риби, оскільки вона містить полінасичені жирні кислоти омега-3. Цей компонент незамінний для роботи серцево-судинної системи, зору та психічного здоров’я. Крім того, деякі дані вказують на позитивний вплив цих жирних кислот на шкірний бар’єр. Проте, потрібні додаткові клінічні дослідження для підтвердження цього ефекту.

Не зловживайте алкоголем 

Помірне вживання алкоголю, такого як келих вина або пива, зазвичай не має серйозного впливу на вашу шкіру. Однак варто дотримуватись міри, бо велика кількість алкоголю може призвести до зневоднення, що збільшує ризик сухості шкіри. 

Їжте не тільки білок, а й жовток 

Яєчний жовток - це джерело корисних компонентів та вітаміну D, низький рівень якого може впливати на гідратацію шкіри. Кардіологи рекомендують вживати яйця як частину збалансованої дієти, що допоможе покращити роботу серця. 

Вживайте колаген 

Колаген - це популярний інгредієнт для підтримки здоров’я шкіри. Колаген сприяє збереженню еластичності та зволоження шкіри, проте його ефективність може варіюватися залежно від індивідуальних особливостей кожної людини.

РанішеOBOZ.UA розповів, як боротись із сухістю шкіри. 

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

 
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader