Профілактика зморшок та більше сяйва: які продукти корисно їсти для молодості шкіри
Профілактика зморшок та більше сяйва: які продукти корисно їсти для молодості шкіри

Профілактика зморшок та більше сяйва: які продукти корисно їсти для молодості шкіри

Дерматолог може надати професійну пораду щодо догляду за шкірою та підібрати індивідуальні засоби для досягнення оптимальних результатів. Але, щоб краще зберігати молодість вашої шкіри дуже важливо відрегулювати ваше харчування.

До збалансованого меню потрібно включити здорову їжу, таку, як фрукти та овочі, рибу та корисну олію, а також не забувати про вживання води та здоровий сон. Які продукти корисно споживати для молодості шкіри на думку дерматологів, пише Eat This Not That.

Морепродукти

Морепродукти, такі як лосось і креветки, є відмінним джерелом омега-3 жирних кислот, які сприяють збереженню здоров'я шкіри та підтримці її молодіжного вигляду. Вони також містять велику кількість білка та цинку, що сприяє регенерації клітин шкіри і збереженню її еластичності.

Базилік

Базилік дуже популярна приправа і часто використовується в соусі песто. Він містить сполуку під назвою апігенін, яка, за дослідженнями, збільшує активацію генів відновлення ДНК після впливу ультрафіолетового випромінювання.

Ківі

Ківі - це чудове джерело вітаміну С, який сприяє виробництву колагену, необхідного для здоров'я шкіри. Крім того, висока концентрація антиоксидантів у киві допомагає боротися зі старінням шкіри та зменшує вплив шкідливих зовнішніх чинників.

Куркума

Куркума, чудовий інгредієнт в індійській кухні, містить потужну сполуку під назвою куркумін, яка, за дослідженнями, захищає колаген від пошкоджень від ультрафіолетового випромінювання.

Зелений чай

Поліфеноли - потужні антиоксиданти, які знаходяться у фруктах і напоях рослинного походження, таких як фруктові соки, чай, кава та червоне вино. Дослідження показали, що разом із сонцезахисним кремом поліфеноли можуть захищати шкіру від ультрафіолетового випромінювання, а також сприяти зменшенню зморшок і підвищенню еластичності шкіри.

Зелений коктейль

Зелений сік з такої листової зелені, як огірок, шпинат, петрушка, капуста, та яблуко з додаванням лимона, наприклад, швидко зволожує шкіру та стимулює лімфодренаж, допомагаючи зменшити набряки і надати шкірі сяйва! Крім того, це корисно для сухої шкіри, оскільки насичує її киснем і оживляє.

В свою чергу капуста та шпинат містять хлорофіл і коензим Q10, що захищає шкіру від канцерогенів, які викликають старіння клітин.

Кефір

Кефір містить корисні пробіотичні бактерії, які сприяють здоров'ю кишечнику і можуть покращити стан шкіри. Регулярне споживання кефіру може допомогти зберегти здоровий баланс мікрофлори шкіри і покращити її зовнішній вигляд.

Колагенові добавки/напої

Колагенові добавки стали популярними завдяки своїм корисним властивостям для шкіри та здоров'я. Вони містять колаген, білок, необхідний для збереження пружності і гладкості шкіри. Регулярне вживання колагенових добавок може сприяти зменшенню зморшок, покращенню текстури шкіри і підтримці її молодіжного вигляду.

Вівсянка

Вівсяна крупа є відмінним джерелом клітковини і має пребіотичні властивості, які підтримують здоров'я кишечнику. Пребіотики, які стимулюють розвиток корисних мікроорганізмів у кишечнику, виробляють коротколанцюгові жирні кислоти, що підвищують стійкість слизової оболонки та шкірного бар'єра. Зниження якості шкіри — лише один із симптомів, який може вказувати на необхідність вживання більше пребіотиків.

Раніше OBOZ.UA розповів про правильний догляд за шкірою влітку.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала