Згідно з новими дослідженнями шоколад може позитивно впливати на здоровя вашої серцево-судинної системи. Він не тільки впливає на наш настрій та покращує стан шкіри, а й виявився корисним для серця, вважають лікарі.
Але мова не йде про молочний шоколад з карамеллю. А от невелика порція темного шоколаду у вашому раціоні може стати частиною корисного харчування, пише Eat This Not That.
Дослідження про вплив екстракту какао на зменшення смертності від серцевого захворювання
Останнє дослідження, що з'явилося в The American Journal of Clinical Nutrition, вказує на те, що екстракт какао може значно знизити ризик серцевих захворювань серед людей старше 60 років.
У дослідження брали участь понад 20 тисяч учасників протягом кількох років. Стало відомо, що ті, хто приймав екстракт какао мали на 27% менше ймовірність померти від серцево-судинних захворювань.
Ефективність какао-бобів
Флавоноїди, які містяться в какао, відомі своїми антиоксидантними властивостями і можуть покращувати здоров'я серця та знижувати артеріальний тиск. Вони також показали потенціал у захисті когнітивних функцій у певному віці. Але слід зазначити, що флавоноїди також містяться в інших продуктах, таких як ягоди, чай та виноград, які є важливою частиною збалансованої дієти.
Щоб розуміти повний механізм впливу флавоноїдів на серцево-судинну систему, потрібні подальші дослідження. Однак на основі вже відомих переваг чорного шоколаду для здоров'я, його споживання з пізнанням справи може стати цінним внеском у вашу щоденну дієту.
Раніше OBOZ.UA розповів, що варто робити, щоб фрукти не темніли.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.