Для того, щоб приготувати варення з вишень чи черешень, перед цим вам потрібно очистити дуже багато продуктів від кісточок. А під час цього процесу багато ягід може зіпсуватися.
Як почистити вишні від кісточок
Для видалення кісточок з вишень та черешень вам знадобиться набір звичайних речей з кухні – тарілка, коктейльна трубочка та лійка для пляшки.
Тарілку поставте на стіл, а зверху на неї покладіть лійку для переливання рідин так, щоб вузька частина була спрямована вгору. На неї ви маєте покласти вишню чи черешню. Трубочку вставляєте в неї з боку ніжки та просто видавлюєте кісточку у лійку.
Так вишня залишиться практично цілою, і підійде і для заготовок на зиму, і для приготування різних десертів, і для того, щоб поласувати нею одразу ж. Та, на жаль, цей метод також має і невеликий недолік: дуже швидко соломинка почне гнутися, і працювати нею тоді буде вже не дуже зручно. Та в такому випадку ви можете замінити її на дерев'яну шпажку чи навіть звичайний олівець.
Вишню можна легко почистити від кісточок / Фото Pexels
А що ж зробити з купою вишні, яку вам вдалося швидко почистити від кісточок? Закрутити в банки з варенням – це поширений, але складний і часозатратний варіант. Натомість ви можете заморозити вишню й так зберегти у ягодах всі важливі вітаміни.
Перед замороженням їх потрібно помити та скласти у звичайні пакети зі щільною застібкою, або ж у пластикові контейнери. Головне – щоб ягоди були добре зав'язані та упаковані. Ще потрібно для того, щоб вони не ввібрали багато сторонніх запахів у морозилці.
Також радять заморожувати вишню невеликими порціями – до 500 грамів. І зважайте на те, що після розмороження заморозити ягоди знову буде вже неможливо.