Щоб бути здоровим, вам не потрібні інтенсивні тренування або сувора дієта. Чим простіший ваш підхід до здоров'я, тим легше вам його підтримувати та отримувати бажаний результат.
Щоб відчувати себе вільними, насолоджуватись життям та підтримувати здоров’я, зосередьтеся на ключових звичках, які дійсно працюють та впроваджуйте їх у свій розпорядок дня. Що саме допоможе вам створити здоровий спосіб життя, розповіли в Eat This, Not That.
Намагайтесь рухатись частіше
Хоча регулярна фізична активність надзвичайно важлива для підтримки форми та м’язів, проте не можна нехтувати рештою часу вашого життя. Особливо це стосується тих, хто багато працює у сидячому положенні. Намагайтесь рухатись частіше, робіть перерви, потягніться, ходіть пішки або використовуйте сходи замість ліфта. Пам’ятайте, що життя поза спортзалом також потребує активності.
Їжте справжню їжу
Їжте різноманітну натуральну їжу, щоб підтримувати своє здоров’я. Нежирне м’ясо, риба, овочі, фрукти та цільні зерна містять важливі вітаміни та клітковину, які необхідні для нормально функціонування організму. Крім того, уникайте оброблених продуктів, щоб зменшити ризик захворювань.
Знімайте стрес
Стрес може викликати різні проблеми зі здоров'ям, такі як високий кров'яний тиск та депресія. Щодня приділяйте час для розслаблення та відпочинку, а також практикуйте усвідомленість для зменшення тривожності. Позитивний настрій може покращити здоров'я та знизити ризик серйозних захворювань.
Пийте багато води
Оскільки організм на 60% складається з води, важливо підтримувати правильний рівень зволоження для загального здоров’я. Пийте достатньо води та уникайте солодких, газованих та енергетичних напоїв. Орієнтуйтесь на те, щоб ваша сеча була світло-жовтого кольору.
Контролюйте якість свого сну
Сон від 7 до 9 годин щоночі необхідний як для фізичного, так і для психічного здоров'я. Дотримуйтеся правил гігієни сну, уникайте яскравих екранів та кофеїну ввечері. Це допоможе знизити ризик серцевих захворювань, ожиріння та інсульту.
РанішеOBOZ.UA розповів, які фітнес-звички можуть викликати втому у м'язах.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.