Запит на переведення автоматично надсилається до Кадрового центру ЗСУ, де його розглянуть протягом 72 год.
У застосунку "Армія+" 15 листопада запрацювала функція подавання рапорту на зміну місця служби. Процес дуже зручний і займає лише близько 15 хв.
Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.
Тепер військовослужбовці ЗСУ можуть швидко та без зайвої бюрократії подати через застосунок "Армія+" рапорт на переведення до іншої частини. Процес максимально зручний і займає лише близько 15 хв.
Правила переведення в армії через застосунок "Армія+"
Для подавання рапорту на зміну місця служби потрібен військовий квиток або посвідчення офіцера та рекомендаційний лист від частини, куди військовий планує перевестися. Додатково може знадобитись висновок ВЛК для переведень через стан здоров’я.
Для подавання рапорту не потрібна згода, як і Армія ID командира. Запит автоматично надсилається до Кадрового центру ЗСУ. Запит розглянуть протягом 72 год.
В окремих випадках Кадровий центр напряму звертається за погодженням до командирів військових частин. Зокрема, для переведення між тиловими або між бойовими бригадами. Погодження не потрібне ткож, якщо військовий є офіцером або займає офіцерську посаду.
Якщо в переведенні буде відмовлено, то в застосунку будуть вказані чіткі причини. Наприклад, переведення заборонені для військових, які прослужили у своїй частині менш ніж шість місяців, або якщо від моменту попереднього переведення за ініціативи військового минуло менше року.
Всі підстави для відмови у зміні місця службі визначені постановою Кабміну від 12 листопада 2024 року №1291.
- Мобілізація 160 тис. осіб до лютого: у Міноборони прокоментували
- "Важко знайти підрозділ, який укомплектований хоча б на 75%": військовий заявив про проблеми з мобілізацією
- Розформування ТЦК та відправлення персоналу на фронт: як розвивалося обговорення реформи