The Economist презентував нову обкладинку з прогнозами на 2025 рік
The Economist презентував нову обкладинку з прогнозами на 2025 рік

The Economist презентував нову обкладинку з прогнозами на 2025 рік

Редактор The Economist Том Стендейдж у своєму листі згадав 10 світових трендів 2025 року. Серед них — зростаюча роль Америки, геополітичні виклики, торгівельна війну із Китаєм, критична ситуація зі штучним інтелектом та збільшення оборонних бюджетів та податків.

The Economist презентував нову обкладинку з прогнозами на 2025 рік.

«У рік, який обіцяє незвичайний ступінь змін і невизначеності, "Світ попереду" допоможе вам зазирнути у майбутнє і зрозуміти, що може відбутися далі»,анонсували на сторінці видання у соцмережі X.

На обкладинці зображені, зокрема, новообраний президент США Дональд Трамп, президент України Володимир Зеленський, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, російський диктатор Володимир Путін та президент Китаю Сі Цзіньпінь. Навколо них розміщені зображення ракет, шприца, долара, автомобіля та годинника.

Редактор The Economist Том Стендейдж у своєму листі на сайті видання згадав 10 світових трендів 2025 року.

Зокрема, він пише про зростаючу роль Америки: «Наслідки приголомшливої ​​перемоги Трампа вплинуть на все: від імміграції та оборони до економіки та торгівлі. Його політика "Америка перш за все" змусить друзів і ворогів поставити під сумнів міцність американських союзів. Це може призвести до геополітичних змін, посилення напруженості та навіть розповсюдження ядерної зброї».

Він також вважає, що 2025-ий буде роком очікувань виборців на зміни після виборів у світі. Окрім цього, світ чекають геополітичні виклики.

«Пан Трамп може підштовхнути Україну до угоди з Росією та розв’язати Ізраїлю руки в його конфліктах у Газі та Лівані. Більш трансакційна позиція Америки та скептицизм щодо іноземних заплутань сприятиме створенню проблем з боку Китаю, Росії, Ірану та Північної Кореї ("квартет хаосу") та більшому втручанню регіональних держав, як це можна побачити у постраждалому від кризи Судані. Але незрозуміло, чи протистоятиме Америка Китаю в конфлікті через Тайвань або в Південно-Китайському морі», — пише Том Стендейдж.

Редактор також назвав серед трендів на наступний рік торгівельну війну із Китаєм, бум чистих технологій, збільшення оборонних бюджетів та податків, критичну ситуацію із штучним інтелектом, проблеми із подорожами, виклики, пов'язані з віком та старінням світу, а також неочікувані події. 

Оригінальна обкладинка видання прогнозів The Economist викликала негативну реакцію в українських соцмережах через те, що на ній поруч із президентом України Володимиром Зеленським зображені ракети, тоді як над головою російського диктатора Володимира Путіна — голуб миру.

Фото: The Economist

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Джерело матеріала
loader