Вікна сяятимуть чистотою дуже довго: додайте цей копійчаний засіб у воду для миття
Вікна сяятимуть чистотою дуже довго: додайте цей копійчаний засіб у воду для миття

Вікна сяятимуть чистотою дуже довго: додайте цей копійчаний засіб у воду для миття

Цей метод не тільки забезпечує чудовий результат, а й створює на поверхні скла захисний шар, який перешкоджатиме швидкому забрудненню.

Чисті вікна – це важливий елемент естетики й затишку в оселі. Також вони суттєво впливають на якість природного освітлення приміщення. Кожній господині відомо, наскільки трудомістким може бути процес миття вікон, особливо коли йдеться про застарілі забруднення, засохлі плями й розводи. Однак, існує простий та економний засіб, який зробить ваші вікна бездоганно чистими надовго. Це марганцівка. Вона не лише допоможе позбутися бруду на склі, а й створить захисну плівку від пилу та слідів комах.

Як помити вікна, щоб сяяли чистотою упродовж кількох місяців: народний метод

  • Вибір інструментів. Необхідно підготувати тазик, чисту теплу воду, рукавички, марганцівку та серветку з мікрофібри. Така тканина спеціально виготовлена для миття скла та дзеркал. Як альтернативу, можна взяти паперові рушники чи серветки для догляду за автомобілем.
  • Приготування розчину. У чистий таз налийте теплу воду, додайте кілька крапель марганцівки. Важливо дотримуватися правильної концентрації – розчин має бути світло-рожевого відтінку.
  • Процес миття вікон. Щоб не пересушити шкіру рук, рекомендовано вдягнути гумові рукавички. Змочіть підготовлену серветку в розчині, злегка відтисніть і приступайте до миття вікон. Протирайте скло рівномірними рухами, не залишаючи непромитих ділянок. Особливу увагу варто приділити важкодоступним місцям у кутках та біля з'єднання скла з рамою, де часто накопичується найбільше бруду.
  • Фінішна обробка. Після миття треба насухо витерти скло й рами сухою серветкою з мікрофібри чи паперовим рушником. Це допоможе уникнути появи розводів і забезпечить дзеркальний блиск. Для досягнення найкращого результату рекомендується протирати скло до повного зникнення вологи.

Що необхідно встигнути зробити на городі та в саду до початку лютого

Чому треба обов’язково закривати кришку унітаза: несподівана причина, про яку мало хто знає

Джерело матеріала
loader