![Зеленський їде на Мюнхенську конференцію: про що говоритиме](https://thumbor.my.ua/wD9FaQ69m1wn8s6FkU-FiFP61Kk=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fd36a44044022973d3135c30a22f62432.jpg)
Зеленський їде на Мюнхенську конференцію: про що говоритиме
Українська делегація представить позицію країни щодо припинення війни і своє бачення того, як можна досягти "тривалого і міцного миру".
Президент Володимир Зеленський очолить українську делегацію на Мюнхенській конференції з питань безпеки наступного тижня.
Про це агентству АР розповів глава ОПУ Андрій Єрмак.
Єрмак, який також візьме участь у мюнхенській зустрічі, зазначив, що українська делегація представить позицію країни щодо припинення війни і своє бачення того, як можна досягти "тривалого і міцного миру".
"Необхідно, щоб лідери та політичні експерти, які будуть у Мюнхені, зрозуміли, що це імпульс. Що ми дуже близькі до того, щоб дійсно закінчити цю війну справедливим і довготривалим миром, але (необхідно) бути разом... Не давати Росії можливості ділити світ, ділити партнерів", – сказав Єрмак.
Як відомо, Мюнхенську конференцію з питань безпеки також відвідають віцепрезидент США Джей Ді Венс і спеціальний представник президента США з питань України та Росії Кіт Келлог.
На конференції в Мюнхені, як зазначив Єрмак, Україна сподівається обговорити, які гарантії безпеки можуть бути створені, щоб запобігти повторній агресії з боку Росії.
Андрій Єрмак також зауважив, що дата зустрічі Володимира Зеленського і Дональда Трампа ще не визначена, але він повторив, що вона має відбутися якнайшвидше, додавши, що "ми працюємо над цим".
Єрмак підтвердив, що спецпредставник Трампа з питань України та Росії відвідає Київ після Мюнхенської конференції з безпеки, приблизно наприкінці лютого.
Раніше Кіт Келлог заявив, що президент Дональд Трамп готовий подвоїти санкції США проти Росії, щоб змусити її припинити війну в Україні.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)