Коли у школах Києва почнуться весняні канікули у 2025 році
Коли у школах Києва почнуться весняні канікули у 2025 році

Коли у школах Києва почнуться весняні канікули у 2025 році

Навчальний рік у Києві закінчиться 30 травня

Весняні канікули у Києві розпочнуться зовсім скоро. Столичні школярі підуть на відпочинок з 24 березня до 30 березня включно.

Про це офіційно повідомили у Київській міській державній адміністрації. Цьогорічний відпочинок традиційно буде тривати один тиждень.

Під час канікул школи не залишаться порожніми. Для дітей організують різноманітні гурткові заняття, виховні та інформаційно-освітні заходи, щоб канікулярний час минув із користю.

Щодо школярів в інших українських містах, то більшість відпочиватимуть також у цей термін. Втім, у Хмельницькому через карантин канікули провели з 3 до 10 березня, а у Дніпрі та Сумах, до прикладу, відпочинок розпочнеться з 31 березня.

Є також важлива інформація для батьків майбутніх першокласників: з 1 квітня розпочнеться прийом заяв до перших класів. Цьогоріч вперше запроваджено можливість онлайн-подання заявки через Портал послуг у розділі "Запис дитини до школи". Для тих, хто надає перевагу традиційним способам, документи можна подати особисто, надіслати електронною або звичайною поштою.

Також раніше "Телеграф" повідомляв, щоу школі на Волині діти отруїлись невідомою речовиною. У якому вони стані.

Теги за темою
Київ Школа
Джерело матеріала
loader
loader