Вночі, 4 травня, росіяни атакували Лебединську громаду Сумської області. Зокрема, окупанти вдарили по заводу з виробництва біоетанолу, повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.
«Попередньо, є влучання 12 БпЛА. Безпілотники влучили по підприємству у селі громади. Внаслідок ударів сталася пожежа. Це був завод із виробництва біоетанолу. Пошкоджені цистерни, стався розлив патоки. На щастя, обійшлося без постраждалих», – йдеться у повідомленні.
Також внаслідок атаки пошкоджено близько 10 приватних будинків. Зараз фахівці оцінюють екологічні наслідки атаки. Остаточні масштаби руйнувань ще встановлюють.
Своєю чергою в Державній службі з надзвичайних ситуацій додали, що обстежили територію. Людей під завалами не виявили. Всі осередки горіння вогнеборці ліквідували.
Нагадаємо, зранку, 3 червня, росіяни вдарили по Сумах з реактивної артилерії. Внаслідок атаки чотири людини загинули, ще 28 дістали поранення. Серед постраждалих є «важкі».
Президент Володимир Зеленський зазначив, що щонайменше один снаряд РСЗВ, яким атакували місто, не розірвався. Цей снаряд пробив стіну кімнати звичайної квартири на 9-му поверсі.
В одному з районів міста російський снаряд влучив у дорогу, якою рухались автомобілі. Два з них згоріли вщент. Також в місті пошкоджені три приватні будинки, складська будівля, гараж, чотири автівки та одна з будівель лікарні.