Осадча розповіла, навіщо Лобода ховалась у туалеті на «Голос. Діти»
Українська телеведуча Катерина Осадча згадала, як співачка Світлана Лобода ледь не зірвала фінал перший сезону вокального шоу «Голос. Діти». Зіркова тренерка зачинилася у вбиральні і відмовлялась виходити, хоча мала виступати зі своїм підопічним. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на допис Осадчої.
«У фіналі троє дітей. Тренери – Олег Скрипка, Світлана Лобода та Тіна Кароль. Останньою має виступати дівчинка з команди Олега Скрипки», – згадала Осадча, яка вела проєкт, на своїй Instagram-сторінці.
Лобода хотіла виступати зі своїм підопічним останньою. Хоч фінальний номер і дістався лідеру гурту «Воплі Відоплясова», зірка не відступала. «І нічого не вигадує, як закритися в туалеті. Їй треба виходити на сцену, а Свєта не виходить з вбиральні», – розповіла телеведуча.
Врешті співачка добилася своєї мети і дійсно виступила останньою. Однак здобути перемогу на шоу їй ця хитрість не допомогла. «Всі вважають, що якщо ти виступаєш останньою, то, власне, тебе більше запам'ятовує глядач і в тебе більше шансів на перемогу. Але перемогла дівчина Олега Скрипки Аня Ткач. Тактика не спрацювала», – підсумувала Осадча.
До слова, співачка Світлана Лобода відвідала концерт українського виконавця Артема Пивоварова у Празі, де вона й сама мала виступи. Кадрами, де Лобода стоїть у залі серед шанувальників Артема Пивоварова, поділився хтось із присутніх на шоу та виклав у мережу.
У соцмережах під цим відео, зокрема на фан-акаунті Артема Пивоварова у Facebook, українці почали активно коментувати присутність Світлани Лободи на концерті, яка неодноразово потрапляла у скандали під час повномасштабної війни, продовжує співати та спілкуватись у соцмережах російською мовою, а також мала досвід роботи з Росією у минулому.

