/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2Ff203ba84e9f333f4edb8f758b233e1cd.jpg)
Зеленський анонсував зустріч із Трампом найближчим часом
Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна домовилася про зустріч із президентом США Дональдом Трампом у найближчий час.
Деталі: Зеленський розповів, що секретар РНБО Рустем Умєров доповів йому про свої чергові контакти з американською стороною.
"Жодного дня не втрачаємо.
Домовилися про зустріч на найвищому рівні – з президентом Трампом найближчим часом.
Багато може вирішитися до нового року", – додав Зеленський.
24 грудня президент України вперше розкрив зміст "мирного плану" з 20 пунктів, узгодженого з США.
Також він акцентував, що Україна не йде на вимогу про відмову від членства в НАТО, яка була в початковому плані команди Трампа з 28 пунктів.
З Москви надійшли сигнали, що Росія вимагатиме суттєвих змін до проєкту "мирного плану", узгодженого Україною і США.
25 грудня Зеленський провів телефонну розмову із членами команди президента США Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером, за підсумками якої заявив про "хороші ідеї для тривалого миру".

