/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F0aace73dab31f3ec526c85036c1b9fdb.jpg)
Арахамія анонсував засідання фракції "слуг" із Зеленським
Президент Володимир Зеленський зустрівся із заступниками голови фракції "Слуга Народу".
Глава фракції Давид Арахамія анонсував засідання монобільшості із Зеленським.
Дослівно Арахамія: "Сьогодні (20 травня - ред.) відбулася зустріч заступників голови фракції "Слуга Народу" з президентом Володимиром Зеленським і керівником Офісу президента Кирилом Будановим.
Обговорили ключові питання порядку денного Верховної Ради - євроінтеграцію, посилення нашої стійкості.
Наступного тижня продовжимо роботу в ширшому форматі.
Найближчим часом відбудеться засідання фракції з президентом".
Деталі: Железняк заявив, що окрім зустрічі з фракцією "Слуга народу" також плануються окремі зустрічі Зеленського з представниками інших фракцій, в тому числі опозиційних.
Також Железняк розкритикував зустріч президента із "слугами".
За його словами, заступники фракції "по черзі пожалілися на життя, президент намагався зробити вигляд, що слухає і не в телефоні, Буданов щось записав і пообіцяв "вирішити", на цьому і розійшлись".
Зеленський назвав розмову із представниками "Слуги народу" "хорошою" і "дуже змістовною".
Пряма мова Зеленського: "Готуємося до засідань.
Обговорили ключові питання, які зараз є на порядку денному в парламенті.
Те, що потрібно для стійкості нашої держави й для руху України у Євросоюз".
Знати більше: "Переговорна "Санта-Барбара" без фіналу.
Як у Зеленського готуються до нового етапу війни".
За словами співрозмовників УП, президент Володимир Зеленський доручив першому заступнику глави фракції "Слуга народу" Андрію Мотовиловцю підготувати план роботи парламенту в умовах, якщо Україні доведеться воювати "ще три роки".
Також у публікації УП "Переговорна "Санта-Барбара" без фіналу.
Як у Зеленського готуються до нового етапу війни" йшлося про те, що у роботі урядовців та народних депутатів немає взаєморозуміння.
Парламентарі скаржаться, що в Кабміні не радяться з депутатами, а в Раді тим часом немає ані "монобільшості", ані "мономеншості" для прийняття рішень.

