Зеленському вдалося за добу зробити те, чого Порошенко не зумів за 5 років
Зеленському вдалося за добу зробити те, чого Порошенко не зумів за 5 років

Зеленському вдалося за добу зробити те, чого Порошенко не зумів за 5 років

У понеділок новообраний президент України Володимир Зеленський провів зустріч з митрополитом Української Православної Церкви Онуфрієм, про що стало відомо з повідомлення прес-служби УПЦ (МП).

У повідомленні йдеться: "Митрополит Онуфрій побажав Володимиру божого благословення на новому відповідальному шляху служіння Україні та її народові.

Учасники зустрічі також обговорили ситуацію, яка зараз склалася в релігійній сфері України".

Володимир Зеленський і митрополит Онуфрій.

Через деякий час прес-служба Зеленського повідомила, що під час проведення зустрічі "обговорювалися питання розвитку загальнолюдських цінностей, окремо зосередили увагу на ситуації на Сході".

Повідомляється, що Онуфрій і Зеленський знайшли спільну мову і новообраний президент твердо пообіцяв, що уряд ніколи не втручатиметься у справи Церкви.

Парафіяни самі будуть вибирати куди їм ходити і ніякої агітації, гонінь, маніпуляцій з боку уряду не буде.

Володимир Зеленський і митрополит Онуфрій.

При цьому він не озвучив прізвища, але підтвердив, що мова йде про відому і публічну людину.

Довірена особа новообраного президента також додала, що з учорашнього дня тривають процеси з охорони Володимира Зеленського та інша організаційна робота, пов'язана з приходом його на головну посаду країни.

Володимир Зеленський.

Як повідомляв портал "Знай.

uа": журналістка Яніна Соколова заявила про свою готовність стати репетитором української мови у новообраного президента нашої країни Володимира Зеленського.

У своєму інтерв'ю вона підкреслила, що її пропозиція не пов'язана з бажанням отримати посаду при новій владі.

Також "Знай.

uа" писав, що відомий комік Володимир Зеленський, який раптово став президентом країни, викликав у її населення чимало запитань.

Чи може насправді актор-сатирик стати головнокомандуючим? А якщо зможе, то що з цього вийде? З цієї причини ми підготували вичерпну інформацію про новообраного президента.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом