Головне за ніч: клон "Слуги народу", потужний вибух у Києві і перемога української збірної

У Зеленського розповіли, хто може замінити Гройсмана: потужна заява.

Голова штабу Зеленського Олександр Корнієнко розповів, що на посаду прем’єр-міністра розглядають маловідомих людей.

Може люди хочуть бачити на посаді прем’єр-міністра Юрія Бойка або Юлію Тимошенко.

Бо одних у спиоск написали, а інших - ні.

За його словами, зараз у партії йдуть дискусії не про кандидатуру, а про те, яким повинен бути прем’єр.

Зеленський показав Донбасу, що таке справжній президент: "Влада може не заважати".

У суботу, 15 червня, президент України Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою на Донеччині.

За період президенства Володимира Зеленського це вже друга робоча поїздка у Донецьку область.

"Слугу народу" вже "клонують": не гребують нічим перед виборами, українців благають бути уважними.

ЦВК зареєструвала самовисуванця Горобця Д.І.

кандидатом у депутати по виборчому округу № 95.

Цікаво те, що він є віце-президентом Всеукраїнського "Благодійного фонду "СЛУГА НАРОДУ", який було зареєстровано місяць тому.

Про це йдеться на сайті ЦВК.

Комісія прийняла рішення про реєстрацію 13 червня.

На місці швидка, пожежники і поліція: в центрі Києва прогримів потужний вибух.

В суботу ввечері, 15 червня, в центрі Києва, на перехресті вулиць Тургенівська та Бульварно-Кудрявська, в одному з прогримів потужний вибух.

Про це повідомляє dtp.

За попередніми даними, в одній з квартир будинку стався вибух газу.

Молодіжна збірна України виграла Чемпіонат світу: це неймовірно.

Україна офіційно стала Чемпіоном світу.

Молодіжна збірна України виграла Чемпіонат світу з рахунком 3:1 у матчі проти Південної Кореї.