Зеленський усунувся від ситуаціі в ПАРЄ, - Ар’єв

main image main image

Зеленський усунувся від ситуаціі в ПАРЄ, - Ар’єв

Представники української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи зверталися до Володимира Зеленського з проханням застосувати дипломатичні важелі для того, щоб не допустити повернення РФ у ПАРЄ, але в Офісі президента таке звернення проігнорували.

Про це заявив народний депутат України, представник команди «Європейської солідарності» Володимир Ар’єв, повідомляє прес-служба політсили.

«На моє прохання провести таку зустріч з президентом Зеленським, щоб скоординувати дії, щоб заручитися підтримкою нової влади, ми отримали мовчання.

Це вперше за багато років українська делегація не має дипломатичної підтримки збоку глави держави», – наголосив Ар’єв.

Він зазначив, що раніше ПАРЄ була одним із важливих міжнародних майданчиків у боротьбі України проти Росії.

«У резолюції ПАРЄ від 2014 року чітко зазначено, що позбавлення права голосу РФ і виведення її парламентарів з керівних посад Асамблеї пов’язане передусім з анексією Криму і збройною окупацією української території», – нагадав народний депутат.

«І коли сьогодні звучать заяви від європейських політиків про те, що делегацію РФ потрібно повертати до ПАРЄ тільки через те, що росіяни позбавлені можливості захищати свої громадські права в європейських судах, то, з огляду на триваючу агресію Росії проти України, це виглядає як політика подвійних стандартів.

А щодо українських громадян, які продовжують потерпати від окупації, взагалі – цинічним блюзнірством», – нагадав народний депутат.

Ар'єв підкреслив, що після приходу популістів і радикалів у Європі, а також через наполягання керівництва Німеччини та Франції для росіян у ПАРЄ складається сприятлива ситуація.

«Тому сьогодні наша делегація опинилися у вкрай складній ситуації, фактично сам-на-сам з ворогом.

Для того, «щоб Російська Федерація залишилася за дверима Парламентської Асамблеї, потрібний не тільки чіткий сигнал з Києва, але й повна мобілізація усіх дипломатичних каналів для протидії повернення Росії до ПАРЄ», – зазначив Ар’єв.

Упоминаемые персоны
Количество упоминаний за последние 24 часа
Володимир Зеленський 308 згадок Володимир Зеленський
Володимир Ар’єв 0 згадок Володимир Ар’єв
Детальніше про подію
Українська делегація в ПАРЄ не отримала дипломатичну підтримку від Президента - Ар'єв
"Зеленский проигнорировал": Арьев рассказал о проблемах украинской делегации в ПАСЕ