Хочете читати новини в іншому форматі?.
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА.
Підписатись можна ТУТ.
На даний момент специфічної вакцини або лікарських засобів проти COVID-19 не існує — йде тільки вивчення деяких лікарських засобів, чия ефективність буде перевірена у рамках клінічних досліджень.
Однак в США офіційно схвалили застосування в екстрених випадках експериментального препарату “Ремдесівір” (Remdesivir) при коронавірусній інфекції COVID-19.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), “Ремдесівір” в ході клінічних досліджень скоротив період одужання у ряду пацієнтів, однак повної інформації про його ефективність і безпеку поки немає.
Loading...
Препарат дозволяється застосовувати дорослим і дітям, госпіталізованим з коронавірусом, які перебувають у важкому стані (при розвинутій дихальній недостатності).
“Ремдесівір” розроблений американською біофармацевтичної компанією Gilead Sciences Inc.
в 2015 році.
Препарат випробовувався і застосовувався під час епідемії лихоманки Ебола в Африці, а також для лікування коронавірусних інфекцій SARS і MERS.
Популярні новини зараз.
Тисячі пенсіонерів не отримають доплат: що потрібно знати про індексацію пенсій у травні.
Карантин в Україні буде діяти до кінця червня: невтішний прогноз.
Місячний календар городника і садівника на травень 2020 року.
“Ми хочемо подякувати співробітникам, які привели “Ремдесівір” до цього моменту, і багатьом нашим людям, які були частиною цього”, – сказав гендиректор Gilead Sciences Деніел О’Дей.
Компанія подарує лікарням США 1,5 млн флаконів препарату.
Попередні результати дослідження, проведеного владою США, показують, що пацієнти, яким давали “Ремдесівір”, відновилися на 31% швидше, ніж пацієнти, яким в рамках дослідження давали плацебо.
За словами глави Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID) Ентоні Фаучі, хоча поліпшення на 31% не видається повною перемогою, але це дуже важливий доказ того, що ліки можуть блокувати коронавірус.
В Україні 1 травня виявлено рекордну кількість інфікованих коронавірусом – 550 осіб.
Станом на 9:00 2 травня в Україні 11411 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 279 летальних, 1498 пацієнтів одужало.
Додамо, що станом на п’ятницю, 1 травня у 2 154 українських медиків підтверджена коронавірусна інфекція.
10 з них потребували підключення до апарату штучної вентиляції легенів.
Вилікувались від Covid-19 369 медиків.