Глава поліції Києва Крищенко одужав від коронавірусу
Глава поліції Києва Крищенко одужав від коронавірусу

Глава поліції Києва Крищенко одужав від коронавірусу

Заступник голови Національної поліції України, начальник поліції Києва Андрій Крищенко одужав від коронавірусу Covid-19 і приступив до виконання своїх обов‘язків після тривалої паузи. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк у Facebook.

"Очільник ГУНП м.Києва Андрей Крищенко успішно подолав хворобу і повністю одужав після перенесеного Covid 19. Усі повторні тести негативні, всі медичні показники в нормі, стан здоров‘я відмінний. Сьогодні Андрій Євгенович вже на роботі і приступив до виконання своїх обов‘язків після тривалої паузи", - заявив Шкіряк.

Як повідомлялося, 27 березня у Андрія Крищенка виявили коронавірус. Він продовжував виконувати свої обов'язки дистанційно. Поліцейські встановили коло осіб, які контактували протягом інкубаційного періоду з хворим. Тоді зазначалося, що керівник столичної поліції за кордоном не перебував.

Нагадаємо, станом на 9:00 5 травня в Україні зафіксовано 12 697 випадків захворювання коронавірусною інфекцією Covid-19. З усіх виявлених випадків 316 (+13 протягом доби) летальних.

Теги по теме
Коронавирус в Украине эпидемия коронавируса
Источник материала
loader
loader