Після введення карантинних заходів люди почали працювати в середньому на 48 хвилин довше. У них також стало більше зустрічей та листувань.
Про це свідчить дослідження американського Національного бюро економічних досліджень, пише Bloomberg.
Дослідники проаналізували довжину робочого дня приблизно 3,1 млн співробітників 21 тис. компаній з 16 міст Північної Америки, Європи та Близького Сходу. Вони порівняли поведінку співробітників протягом двох восьми тижневих періодів: до і після початку пандемії Covid-19.
Дослідники аналізували дані щодо інтенсивності використання електронної пошти та інформацію про наради. Вони дійшли висновку, що робочий день в середньому збільшився на 48,5 хвилин, кількість зустрічей - приблизно на 13%. Також люди відправляють за день в середньому на 40% більше електронних листів своїм колегам.
У деяких містах, в тому числі в Лос-Анджелес і Чикаго, середня тривалість робочого дня вже повернулася до докарантинного рівня.
Хронологія подій
- 11 березня 2020 року Кабінет міністрів через поширення коронавірусу прийняв рішення ввести в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня, пізніше продовжив його до 24 квітня.
- У квітні 2020 року стало відомо про те, що після карантину, введеного в Україні через поширення коронавірусу, до 30% співробітників у сфері нерухомості залишаться працювати віддалено.
- 14 липня 2020 року стало відомо про те, що більш ніж половина німецьких компаній хочуть залишити для своїх працівників можливість дистанційної роботи та після завершення епідемії коронавірусу.
- 28 липня 2020 року з'явилася інформація про те, що компанія Google, яка є однією з найбільших IT-компаній світу, готується до тривалої пандемії. Компанія дозволить співробітникам працювати з дому принаймні до липня 2021 року.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram