![Єрмак заговорив про заміну Фокіна в ТКГ: "Не стоїть..."](https://thumbor.my.ua/8ZWKmwFIqDbFItfkbDS6PtTOTQw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Fb83812f98245d7002217b8010a9011c6.jpg)
Єрмак заговорив про заміну Фокіна в ТКГ: "Не стоїть..."
Просто з офісу Президента України прийшли новини про ситуацію серед представників Тристоронньої контактної групи по Донбасу. Як виявилося, поки що питання про заміну Вітольда Фокіна в ТКГ не стоїть на порядку денному.
Читайте Знай в Google News!
Про це стало відомо завдяки заяві глави офісу Президента України Андрія Єрмака в ефірі одного з українських телеканалів.
Так, на питання про те, хто замінить Фокіна, Єрмак відповів, що дане рішення прийматиме Леонід Кравчук.
![Вітольд Фокін, фото: кадр з відео](https://thumbor.my.ua/-UBTweFOg8Lkc_hx0PzORQpLd8s=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F5d2e5dd95028c985fbc6637b3f10501d.jpg)
"Якщо він вважатиме за потрібне, щоб на цьому місці хтось з'явився, то він самостійно прийматиме це рішення. Поки це питання на порядку денному не стоїть", - розповів Єрмак.
![Єрмак, фото: Офіс президета](https://thumbor.my.ua/gVh59nj4DDapNdIKq6wt5itjxY8=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F035890097a0baa80a1bf86c5a78f7482.jpg)
Варто також нагадати нашим читачам, що народний депутат України Гео Лерос, якого нещодавно було виключено з фракції "Слуга народу", опублікував анонсовані раніше записи розмов, які нібито вказують на те, що президент Володимир Зеленський і глава офісу Андрій Єрмак покривають корупційні дії Дениса Комарницького в Києві.
Відповідний відеозапис було розміщено самим Леросом на його каналі на відеосервісі YouTube. Про деталі інциденту розповідає українське видання delo.ua.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Раніше повідомляли, онучка Фокіна Маша прокоментувала звільнення діда, українці не підтримали оптимізм: "Маразм у обох".
Як повідомляв Знай.uа, на Закарпатті соратнику Зеленського засунули "до рота" те, що не можна.
Знай.uа писав, соратників Тимошенко "прибрали" з Буковини.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)