Від команди Чигринського та Шахова: "Зоря" зазнала третьої поспіль поразки в Лізі Європи

Луганська "Зоря" в 3-му турі групового етапу Ліги Європи поступилася грецькому АЕКу.

Поєдинок на "Славутич-Арені" в Запоріжжі закінчився з рахунком 1:4.

Грецький колектив, у стартовому складі якого вийшли двоє українців Дмитро Чигринський та Євген Шахов, від початку матчу заволодів ініціативою та швидко вийшов уперед.

Вже на 7-й хвилині Муамер Танкович в дотик завершив простріл Марко Ліваї від лицьової лінії на лівому фланзі штрафного майданчика.

Через вісім хвилин Танкович міг оформлювати дубль - нападник обвів Дмитра Іванісеню, але проштовхнути м’яч повз Микиту Шевченка не зумів.

"Зоря" грала другим номером та велику ставку робила на навіси з флангу, які особливої користі українські команді не приносили.

Найактивнішим у складі луганців був Владислав Кочергін, але його удари або йшли повз ворота, або ставали легкою здобиччю для голкіпера суперників.

Оборона ж команди Віктора Скрипника, як і в двох попередніх матчах турніру, діяла провально.

АЕК не втрати можливості скористатися цим на 34-й хвилині, коли капітан греків Петрос Манталос вийшов віч на віч з Микитою Шевченком та холоднокровно подвоїв перевагу гостей.

Після перерви греки довели справу до розгрому.

На 54-й хвилині Марко Лівая забив третій гол у ворота "Зорі".

Абу Ханна не накрив свого опонента і той з-за меж штрафного майданчика послав м’яч у ближній нижній кут.

Ближче до кінця поєдинку луганський клуб активізувався та на 81-й хвилині зумів забити гол престижу - Владислав Кочергін на підбиранні поцілив у правий верхній кут з-за меж штрафного.

Проте, вже через хвилину греки повернули собі гандикап у три м’ячі - Марко Лівая оформив дубль, підставивши коліно після відбитого голкіпером пострілу Ставроса.

У паралельному матчі Групи G англійський "Лестер" вдома розгромив португальську "Брагу" з рахунком 4:0.

Після трьох турів лідирує у квартеті "Лестер" (9 очок), "Брага" - друга (6), АЕК - третій (3), "Зоря" - остання (0).

Четвертий тур - 26 листопада (19:55): "Брага" - "Лестер", АЕК - "Зоря".