Зеленський підписав закон про посилення захисту дітей-сиріт: що він передбачає
Зеленський підписав закон про посилення захисту дітей-сиріт: що він передбачає

Зеленський підписав закон про посилення захисту дітей-сиріт: що він передбачає

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо посилення захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Цей документ Верховна Рада ухвалила 2 грудня.

Про це 23 грудня йдеться на сайті глави держави.

"Президент Володимир Зеленський підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність" №1020-ІХ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, документ спрямований на поліпшення соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

"Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, яким встановлено інвалідність, за їхнім вибором можуть продовжити проживати у прийомній сім’ї, дитячому будинку сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку незалежно від того, чи навчаються вони у закладі загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти", - зазначають на сайті глави держави. 

Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України спростив умови отримання житла для внутрішньо перемішених осіб (ВПО). Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у середу, 23 грудня. 

Відео Цькування в Україні: чи допомагає закон проти булінгу

За законом, булінг – це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій. За майже 2 роки дії закону налічується 618 справ першої інстанції щодо булінгу. За словами судді одного зі столичних судів, яка безпосередньо розглядала такі справи, це – мало. То чи допомагає закон проти булінгу, прийнятий 2 роки тому – у сюжеті.

Цькування в Україні: чи допомагає закон проти булінгу
ТСН. Тиждень
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Анжела Слюсаренко
Источник материала
loader
loader