Щомісяця злочинці продавали каміння на 2 мільйони гривень На Житомирщині двоє чоловіків протягом кількох років підпільно торгували бурштином та переправляли його до країн Східної Азії. Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України.Як зазначається, такий бізнес організували мешканці Новоград-Волинського. Вони скуповували камінь у нелегальних копачів із північних областей України. Далі відбувалося сортування та розфасовка бурштину, ну а згодом його транзитом відправляли за кордон.

Пресцентр СБУ
При цьому додається, що щомісячний збут "сонячного каміння" сягав 2 мільйонів гривень. Така схема діяла в Україні протягом кількох років.
Пресцентр СБУ
За словами правоохоронців, правопорушників затримали. Під час обшуку в них виявили близько 55 кг бурштину, загальна вартість якого становить до 1 мільйона гривень.
Пресцентр СБУ
Наразі нелегальне дороговарісне каміння відправили на експертизу.Раніше повідомлялося, що на Рівненщині правоохоронці затримали збувачів каміння бурштину-сирцю. Вартість вилученого товару сягає 30 тисяч доларів.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом