КИЇВ. 14 січня. УНН. Як тільки парламент вийде на роботу він повинен розглянути питання щодо відповідальності урядовців за безпрецедентний підрив національної безпеки в частині протидії пандемічним викликам. Про це заявила перша заступниця голови ВРУ Олена Кондратюк, передає УНН із посиланням на пресслужбу ВРУ.

"Питання щодо відповідальності урядовців за безпрецедентний підрив національної безпеки в частині протидії пандемічним викликам має стати предметом детального розгляду та обговорення на перших засіданнях Верховної Ради України в новому році", - зазначила Кондратюк.

За її словами, у світі зараз постає вакцинний націоналізм, оскільки кожна країна намагається забезпечити власний стратегічний запас вакцин від COVID-19.

"Світ дуже швидко розділився на тих, хто має доступ до якісної вакцини, й тих, хто змушений чекати гуманітарної допомоги чи доброї волі сусідів, або замовляти те, що залишилося. Вчасна та всеохоплююча вакцинація населення від коронавірусу стає завданням №1 порядку денного кожного мудрого й відповідального Уряду", - зауважила Кондратюк.

Вона додала, що Україна на фоні інших країн виглядає лузером, адже не розпочала вакцининацію і досі не має запасів вакцин.

Нагадаємо, як заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, перша партія вакцин від COVID-19 надійде до України в лютому.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом