Гороскоп на четвер / tv.ua

Завтра зірки обіцяють ідеальний день для відокремленої розумової праці. А ось спілкування з оточуючими краще звести до мінімуму. 

Про це пише "1001 гороскоп".

Овен

Завтра зірки гороскопу раз у раз будуть схиляти Овна давати оточуючим поради. Не стримуйте себе, адже люди дійсно потребуватимуть вашої допомоги. 


Тілець

Гороскоп завтра обіцяє Тельцю не найсприятливіший день, проте причиною цього будуть не стільки зовнішні обставини, скільки він сам. Телець буде схильний дратуватися на все, його здатна вивести з себе будь-яка дрібниця.

Близнюки

Завтра-день, коли з самого ранку все може валитися у Близнюків з рук. Ви відчуєте занепад сил, тому немає сенсу змушувати себе щось робити, дайте собі відпочити. 

Рак

Завтра Раку необхідно бути делікатніше з оточуючими, особливо з близькими людьми. В оточуючих буде сильно грати образливість. 

Лев

Завтра зірки гороскопу вимагатимуть від лева уваги і турботи по відношенню до тих, хто знаходиться з ним поруч.

Діва

Завтра-день, коли оточуючі здатні вилити на голову Діви чимало критики. Це може проявлятися в різній формі-від ласкавого жартування близьких до різкого невдоволення начальства.

Терези

Завтра зірки гороскопу попереджають Терези про те, що від їхніх очей приховано щось важливе! Можливо, за їх спиною плететься інтрига, а вони про це поки навіть не підозрюють. 

Скорпіон

Завтра Скорпіону будуть відмінно вдаватися будь-які справи, що вимагають уважності, терпіння і пунктуальності. Особливо добре завтра Скорпіон буде рахувати гроші.

Стрілець

Завтра небесні тіла наділять представника знака величезними запасами впевненості в собі, схиляючи до егоцентризму. Через це Стрілець буде схильний приймати рішення одноосібно, не прислухаючись до думки інших.

Козеріг

Завтра зірки гороскопу радять Козерогу приділити особливу увагу близьким людям. Навіть якщо у нього багато роботи, варто вирватися з-під гніту справ, щоб побути разом з тими, хто йому дорогий.

Водолій

Можливо, завтра Водолій випробує почуття дежавю або на його очах відбудеться дивовижна подія, збіг або явище. А може бути, між Водолієм і симпатичним незнайомцем або незнайомкою пробіжить любовна Іскра. 

Риби

Завтра-день, коли успіх Рибам принесуть тільки прості, консервативні шляхи. Якщо вони наважаться на сміливий експеримент або сподіваються на експромт, то пошкодують. 

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

  • Названі знаки Зодіаку, які без жалю розіб'ють вам серце
  • Названі кращі боси за знаком Зодіаку
  • Заміж за мільйонера: 4 Знаки Зодіаку, які одружуються вже багатими

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram

Автор: Іван Бойко

Теги по теме
Гороскоп
Источник материала
Поделиться сюжетом