![Подолати інфекційне захворювання тільки однієї вакцинацією неможливо - Голубовська](https://thumbor.my.ua/Ywt8GsfecMsBHKRt1b8uJFEEvqM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fcda025622dc323d7eb4b96962e935850.jpg)
Подолати інфекційне захворювання тільки однієї вакцинацією неможливо - Голубовська
КИЇВ. 27 квітня. УНН. Подолати інфекційне захворювання, в тому числі і COVID-19 тільки однієї вакцинацією неможливо. Потрібен комплекс заходів. Про це заявила заслужений лікар України, головний інфекціоніст країни Ольга Голубовська в ефірі "Свобода слова на ICTV", повідомляє УНН.
Цитата
“Подолати інфекційне захворювання тільки однієї вакцинацією неможливо, це тільки комплекс заходів, де вакцинація найважливіша частина, але не єдина. Що зробили в Ізраїлі дуже грамотно, вони провели цю компанію досить жорстко і правильно зробили. У тому числі відправили всіх в досить жорсткий локдаун”, — сказала Голубовська.
Доповнення
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на своїй сторінці в Facebook повідомляв, що 1114 чоловік щеплено проти COVID-19 за добу 25 квітня 2021 в Україні. 528 030 чоловік щеплено від початку прищеплювальної кампанії.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації, і відповідно карантину, вперше введеного в березні минулого року на тлі оголошення пандемії коронавирусной хвороби COVID-19.
Карантин для протидії поширенню нового типу коронавірусу в Україні ввели з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували і влітку перевели в форму адаптивного карантину.
З 8 по 24 січня в Україні діяв жорсткий карантин. Його вводили, щоб “збити” хвилю захворюваності COVID-19. Глава МОЗ Степанов відзначав, що головного ефекту від січневого “локдауна” вдалося досягти.
Україна з 25 січня повернулася до обмежень, які діяли до січневого жорсткого карантину, — по всій території країни правила “помаранчевої” зони.
З 24 лютого Україна знову повернулася до адаптивного карантину з використанням чотирьох рівнів епідемічної небезпеки. Загалом дія обмежень було продовжено до 30 квітня.
В рамках адаптивного карантину регіони позначаються кольорами — зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення COVID-19, в залежності від епідемічної ситуації. Залежно від “кольору” регіону різняться і обмежувальні заходи. Так, зелений рівень передбачає мінімальні обмеження. Жовтий рівень — за замовчуванням діяв на території всієї країни з моменту введення адаптивного карантину. Помаранчевий рівень — встановлюється після жовтого і свідчить про ускладнення епідемічної ситуації. Червоний рівень — передбачає більш жорсткі обмеження, як це було під час січневого “локдауна”.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)