УПЛ виходить на фінішну пряму: "Рух" розгромив "Олімпік", "Інгулець" обіграв "Львів"

У поєдинках 25-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ), які відбулися 6 травня, львівський "Рух" вдома розбив донецький "Олімпік" (3:0), а петровський "Інгулець" завдав поразки "Львову" (1:0).

Доля зустрічі на "Арені-Львів" була визначена ще в першому таймі, коли "Рух" тричі вразив ворота суперників. На 4-й хвилині рахунок відкрив Остап Притула, на 18-й подвоїв його Андрій Борячук, а на 26-й хвилині Юрій Климчук реалізував пенальті і довів справу до розгрому.

Сергій Політило скоротив відставання в рахунку на 64-й хвилині, однак після перегляду VAR його м'яч скасували через офсайд.

Зазначимо, що матч став дебютним для Романа Санжара на посаді головного тренера "Олімпіка" після звільнення Юрія Калитвинцева.

• "Рух" (27 очок) піднявся на 10-те місце. "Олімпік" (21 бали) залишився 13-м і точно уникне вильоту з УПЛ, якщо "Шахтар" у відкладеному матчі переможе "Минай".

Переможця в поєдинку на стадіоні "Зірка" в Кропивницькому визначив єдиний гол. Його автором на 11-й хвилині став хорватський півзахисник "Інгульця" Младен Бартуловіч.

• "Інгулець" (26 балів) розташувався на 11-й сходинці, "Львів"  (28 очок) посідає 9-те місце.